MOV-07D151KTR
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
MOV-07D151KTR
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 396 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series -
Energy 9.7J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 95 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 125 V