MOV-07D180K
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
MOV-07D180K
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Auf Lager : 15510
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 16 V
Capacitance @ Frequency 3840 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 18 V
Varistor Voltage (Max) 20 V
Series -
Energy 0.9J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 11 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 14 V
Current - Surge 250 A