MOV-07D470KTR
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
MOV-07D470KTR
Beschreibung:
VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Auf Lager : 954303
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42 V
Capacitance @ Frequency 1680 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 52 V
Series -
Energy 2.5J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 30 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 38 V
Current - Surge 250 A