MOV-07D681K
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
MOV-07D681K
Beschreibung:
VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
Auf Lager : 44
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 612 V
Capacitance @ Frequency 90 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 680 V
Varistor Voltage (Max) 748 V
Series -
Energy 33J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 420 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 560 V