MOV-20D911K
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
MOV-20D911K
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 910V 6.5KA DISC 20MM
Auf Lager : 10833
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 819 V
Capacitance @ Frequency 528 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 910 V
Varistor Voltage (Max) 1.001 kV
Series MOV-20DxxxK
Energy 282J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 550 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 745 V