MP6-3S-1S-30
Artesyn Embedded Power
Produkt-Nr.:
MP6-3S-1S-30
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 30V 800W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, CSA, UL, VDE
Voltage - Output 1 30V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 26.5 A
Series MP6 (800W)
Power (Watts) 800W
Type Enclosed
Efficiency 85%
Mfr Artesyn Embedded Power
Features Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 300 VDC