MP9100-0.50-1%
Caddock Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
MP9100-0.50-1%
Paket:
TO-247
Beschreibung:
RES 0.5 OHM 1% 100W TO247
Auf Lager : 1644
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.825" (20.96mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Temperature Coefficient -20/ +80ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247
Resistance 500 mOhms
Series Kool-Pak®MP9000
Power (Watts) 100W