MP925-15.0K-1%
Caddock Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
MP925-15.0K-1%
Paket:
TO-220
Beschreibung:
RES 15K OHM 1% 25W TO220
Auf Lager : 3114
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.650" (16.52mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient -20/ +80ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 15 kOhms
Series Kool-Pak®MP900
Power (Watts) 25W