MPH252010S3R3MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
MPH252010S3R3MT
Beschreibung:
FIXED IND 3.3UH 1.2A 125MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 380mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 125mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series MPH
Type Multilayer
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 30MHz