MPI4015V2-100-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MPI4015V2-100-R
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 1.8A 294 MOHM SMD
Auf Lager : 3300
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 294mOhm Max
Inductance 10 µH
Series MPI40-V2
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 14MHz