MPL477M0EG19TRC0
Manyue
Produkt-Nr.:
MPL477M0EG19TRC0
Hersteller:
Manyue
Beschreibung:
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2.5 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 3mOhm
Ratings -
Series MPL
Type Polymer
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Manyue
Capacitance 470 µF