SAB North America
Produkt-Nr.:
MPS-48
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
NICKEL PLATED BRASS GLAND PG 48
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$112.1665
$112.1665
25
$85.101
$2127.525
50
$80.7595
$4037.975
100
$74.917
$7491.7
250
$68.5615
$17140.375
500
$64.3245
$32162.25
1000
$59.2705
$59270.5
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 1.339" (34.00mm) |
| Thread Length | 0.709" (18.01mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 2.335" (59.3mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG48 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.732" (44.00mm) |
| Includes | - |
| Series | CG 300 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |