MPXV1D0630L1R5
KEMET
Produkt-Nr.:
MPXV1D0630L1R5
Hersteller:
KEMET
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 10.5A 12.7 MOHM
Auf Lager : 1400
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 11A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.256" W (7.00mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 12.7mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series MPXV
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 38MHz