MPXV1D1054L4R7
KEMET
Produkt-Nr.:
MPXV1D1054L4R7
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 11.3A 13.69 MOHM
Auf Lager : 500
Ext-Preis
  • 500
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.213" (5.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.425" L x 0.394" W (10.80mm x 10.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 13.69mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 14MHz