KEMET
Produkt-Nr.:
MPXV1D1235LR47
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 470NH 28.9A 2.3MOHM SM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.8715
$1.8715
10
$1.72425
$17.2425
25
$1.58042
$39.5105
50
$1.35071
$67.5355
100
$1.206975
$120.6975
250
$1.03455
$258.6375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 45A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 28.9 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.520" L x 0.492" W (13.20mm x 12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 2.3mOhm Max |
| Inductance | 470 nH |
| Series | MPXV |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 58MHz |
| Mfr | KEMET |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal Composite |
| Base Product Number | MPXV1D1235 |