KEMET
Produkt-Nr.:
MPXV1D1740L330
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 5A 82.3 MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.8355
$4.8355
10
$4.4327
$44.327
25
$4.0299
$100.7475
50
$3.38504
$169.252
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 8A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.669" L x 0.673" W (17.00mm x 17.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 82.3mOhm Max |
| Inductance | 33 µH |
| Series | MPXV |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 4MHz |
| Mfr | KEMET |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal Composite |
| Base Product Number | MPXV1D1740 |