KEMET
Produkt-Nr.:
MPXV1D2213LR47
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 470NH 90A 0.48MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 140A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 90 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 0.48mOhm Max |
| Inductance | 470 nH |
| Series | MPXV |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 45MHz |
| Mfr | KEMET |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal Composite |
| Base Product Number | MPXV1D2213 |