MR3JT22L0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
MR3JT22L0
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.022 OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 mOhms
Series MR
Power (Watts) 3W