Bel Fuse Inc.
Produkt-Nr.:
MRF 630-BULK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE BRD MNT 630MA 250VAC RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.665
$0.665
5
$0.6422
$3.211
10
$0.62225
$6.2225
50
$0.52383
$26.1915
100
$0.434815
$43.4815
250
$0.395314
$98.8285
500
$0.336015
$168.0075
1000
$0.296486
$296.486
5000
$0.266836
$1334.18
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.15 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.1 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | AEC-Q200, CE, CSA, cULus, SEMKO, VDE |
| Current Rating (Amps) | 630 mA |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.329" Dia x 0.303" H (8.35mm x 7.70mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MRF |
| Package / Case | Radial, Can, Vertical |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Package | Bulk |