MACOM Technology Solutions
Produkt-Nr.:
MRF421
Hersteller:
Paket:
211-11, Style 2
Charge:
-
Beschreibung:
TRANS RF NPN 20V 20A 211-11
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 20V |
| Supplier Device Package | 211-11, Style 2 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | 211-11, Style 2 |
| Power - Max | 100W |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Noise Figure (dB Typ @ f) | - |
| Package | Tray |
| Gain | 12dB |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10 @ 5A, 5V |