MRS25000C3602FCT00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MRS25000C3602FCT00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 36K OHM 1% 0.6W AXIAL
Auf Lager : 829
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 36 kOhms
Series MRS25
Power (Watts) 0.6W