Panduit Corp
Produkt-Nr.:
MRT2.5DS-C4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING SIL 250LB 1.808'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Tensile Strength | 250 lbs (113.40 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Pan-Steel® |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.808' (551.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.181" (4.60mm) |
| Length - Approximate | 22" |
| Bundle Diameter | 2.87" (73.00mm) |
| Base Product Number | MRT2.5DS |