MS155-20S-NS
Masach Tech Ltd.
Produkt-Nr.:
MS155-20S-NS
Hersteller:
Masach Tech Ltd.
Beschreibung:
RF SHIELD 0.453"X0.610" SOLDER
Auf Lager : 1020
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.610" (15.50mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.453" (11.50mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.091" (2.30mm)