MS182-10S-NS
Masach Tech Ltd.
Produkt-Nr.:
MS182-10S-NS
Hersteller:
Masach Tech Ltd.
Beschreibung:
RF SHIELD 0.654"X0.717" SOLDER
Auf Lager : 1782
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.717" (18.20mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.654" (16.60mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.150" (3.80mm)