MS233-10S-NS
Masach Tech Ltd.
Produkt-Nr.:
MS233-10S-NS
Hersteller:
Masach Tech Ltd.
Beschreibung:
23.3 X 17.5 X 3.3MM ONE-PIECE DR
Benutzer handbuch
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.917" (23.30mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.689" (17.50mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)