MS233-20S
Masach Tech Ltd.
Produkt-Nr.:
MS233-20S
Beschreibung:
RF SHIELD 0.571"X0.917" SOLDER
Auf Lager : 701
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.917" (23.30mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.571" (14.50mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.118" (3.00mm)