MS233-20S-NS
Masach Tech Ltd.
Produkt-Nr.:
MS233-20S-NS
Beschreibung:
23.3 X 14.5 X 3MM ONE-PIECE DRAW
Benutzer handbuch
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.917" (23.30mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.571" (14.50mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.118" (3.00mm)