MS256-10S-NS
Masach Tech Ltd.
Produkt-Nr.:
MS256-10S-NS
Hersteller:
Masach Tech Ltd.
Beschreibung:
25.6 X 15.5 X 2.3MM ONE-PIECE DR
Benutzer handbuch
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 1.008" (25.60mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.610" (15.50mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.091" (2.30mm)