MS27473T14F15SA
Conesys
Produkt-Nr.:
MS27473T14F15SA
Hersteller:
Conesys
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 15POS CRIMP
Benutzer handbuch
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Nickel
Shell Size - Insert 14-15
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C