MS3102E22-14PZ
ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
MS3102E22-14PZ
Hersteller:
ITT Cannon, LLC
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 19P SILV SLDR CUP
Auf Lager : 73
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Ingress Protection Environment Resistant
Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A
Shell Size, MIL -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-14
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C