MS3102E28-22SX
ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
MS3102E28-22SX
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 6P SILV SLDR CUP
Auf Lager : 88
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Ingress Protection Environment Resistant
Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A, 135A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 28-22
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C