MS3106E22-14SW
ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
MS3106E22-14SW
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 19P SOLDER CUP
Benutzer handbuch
Ingress Protection Environment Resistant
Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 22-14
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Cable Clamp, Coupling Nut
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C