MS3471W16-14S
Conesys
Produkt-Nr.:
MS3471W16-14S
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 14POS CRIMP
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A, 23A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 16-14
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 175°C