MS3471W18-11P
Conesys
Produkt-Nr.:
MS3471W18-11P
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 51
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 1000VDC
Current Rating (Amps) 13A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 18-11
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 175°C