MS473-10S
Masach Tech Ltd.
Produkt-Nr.:
MS473-10S
Hersteller:
Masach Tech Ltd.
Beschreibung:
RF SHIELD 0.917"X1.862" SOLDER
Auf Lager : 863
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 1.862" (47.30mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.917" (23.30mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.209" (5.30mm)