MS501-10F
Masach Tech Ltd.
Produkt-Nr.:
MS501-10F
Hersteller:
Masach Tech Ltd.
Beschreibung:
RF SHIELD 1.335"X1.972" SOLDER
Auf Lager : 907
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 1.972" (50.10mm)
Type Frame
Width - Overall 1.335" (33.90mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.209" (5.30mm)