MS511-10F
Masach Tech Ltd.
Produkt-Nr.:
MS511-10F
Hersteller:
Masach Tech Ltd.
Beschreibung:
RF SHIELD 1.012"X2.012" SOLDER
Auf Lager : 741
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 2.012" (51.10mm)
Type Frame
Width - Overall 1.012" (25.70mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation -
Height - Overall 0.256" (6.50mm)