Panduit Corp
Produkt-Nr.:
MS8W75T30-Q2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE STRAP STAINLESS STEEL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Tensile Strength | 2400 lbs (1088.62 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Stainless Steel 201 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Wire/Cable Tie Type | Strapping |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 2.725' (830.58mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Length - Approximate | 32.75" |
| Bundle Diameter | 8.00" (203.20mm) |
| Base Product Number | MS8W75T30 |