Broadcom Limited
Produkt-Nr.:
MSA-0386-TR1G
Hersteller:
Paket:
86 Plastic Package
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP 2.4GHZ 86 PLASTIC PACKAGE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 70mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 86 Plastic Package |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-86 |
| Voltage - Supply | 4V ~ 6V |
| Test Frequency | 1GHz |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Frequency | 2.4GHz |
| Noise Figure | 6dB |
| P1dB | 10dBm ~ 12dBm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | - |
| Gain | 10dB ~ 12dB |