MSA54100M0S001
Coilmx
Produkt-Nr.:
MSA54100M0S001
Hersteller:
Coilmx
Paket:
2-SMD
Beschreibung:
INDUCTANCE 10 H TOL 20%
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2-SMD
DC Resistance (DCR) 72mOhm Max
Inductance 10 µH