MSC330V36
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
MSC330V36
Beschreibung:
CAP ALUM 36UF 330V QC TERM
Auf Lager : 88
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Applications Motor Start
Height - Seated (Max) 2.750" (69.85mm)
Lead Spacing 0.500" (12.70mm)
Voltage - Rated 330 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.348" Dia (36.53mm)
Product Status Active
Series MSC
Package / Case Radial, Can - QC Terminals
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 36 µF