Zuhause / Fixed Inductors / MSCDRI-8D43-101M-RU
minImg
MSCDRI-8D43-101M-RU
Mag Layers
Produkt-Nr.:
MSCDRI-8D43-101M-RU
Hersteller:
Mag Layers
Beschreibung:
FIXED IN 100NH 1.30A 390MOHM
Auf Lager : 1080
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 10
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 360mOhm Max
Inductance 100 µH