Mag Layers
Produkt-Nr.:
MSCDRI-8D43-101M-RU
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IN 100NH 1.30A 390MOHM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
10
$0.456
$4.56
30
$0.4104
$12.312
50
$0.3648
$18.24
100
$0.3306
$33.06
250
$0.3078
$76.95
500
$0.285
$142.5
1000
$0.28025
$280.25
2500
$0.2755
$688.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.3 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 360mOhm Max |
| Inductance | 100 µH |
| Series | MSCDRI-8D43 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Mag Layers |
| Features | - |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Material - Core | Ferrite |