Essentra Components
Produkt-Nr.:
MSEHCBS-7-5-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBS SHORT NOSE STD CLIP 5/16"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Support Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | EHCBS |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | - |
| Between Board Height | 0.313" (7.94mm) |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Edge Holding |
| Support Hole Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MSEHCBS |