MSMLJ11A
MDE Semiconductor Inc
Produkt-Nr.:
MSMLJ11A
Paket:
DO-214AB (SMCJ)
Beschreibung:
TVS DIODE UP 11VRWM 18.2VC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 164.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMCJ)
Series MSMLJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V