MSMLJ64A
MDE Semiconductor Inc
Produkt-Nr.:
MSMLJ64A
Beschreibung:
TVS DIODE UP 64VRWM 103VC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 29.1A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V