MSMP7.5AHM3/H
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
MSMP7.5AHM3/H
Paket:
MicroSMP (DO-219AD)
Beschreibung:
LOW PROFILE OF 150W TVS PRODUCT
Auf Lager : 22750
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.6A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 8.33V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 150W
Product Status Active
Supplier Device Package MicroSMP (DO-219AD)
Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Package / Case MicroSMP
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 7.5V