Essentra Components
Produkt-Nr.:
MSP-13-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYL 13/16"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.361
$0.361
5
$0.3078
$1.539
10
$0.2565
$2.565
25
$0.2413
$6.0325
50
$0.23085
$11.5425
100
$0.2052
$20.52
250
$0.19494
$48.735
500
$0.18468
$92.34
1000
$0.17443
$174.43
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, MSP |
| Mounting Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Length - Overall | 1.094" (27.80mm) |
| Between Board Height | 0.813" (20.65mm) 13/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MSP-13 |