Essentra Components
Produkt-Nr.:
MSPE-12-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SUPT POST MINI .25"DIA 3/4"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4085
$0.4085
5
$0.3496
$1.748
10
$0.29165
$2.9165
25
$0.27436
$6.859
50
$0.26277
$13.1385
100
$0.233605
$23.3605
250
$0.221882
$55.4705
500
$0.210216
$105.108
1000
$0.19854
$198.54
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, MSPE |
| Mounting Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Length - Overall | 1.033" (26.24mm) |
| Between Board Height | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | MSPE-12 |