Essentra Components
Produkt-Nr.:
MSPS-3-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SUPT POST MINI .27"DIA 3/16"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.2945
$0.2945
5
$0.2527
$1.2635
10
$0.20995
$2.0995
25
$0.19722
$4.9305
50
$0.18886
$9.443
100
$0.167865
$16.7865
250
$0.159486
$39.8715
500
$0.151088
$75.544
1000
$0.1427
$142.7
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, MSPS |
| Mounting Hole Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Length - Overall | 0.471" (11.96mm) |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MSPS |