Essentra Components
Produkt-Nr.:
MSPS-5-19
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SUPT POST MINI .27"DIA FR 5/16"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | MSPS |
| Mounting Hole Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Length - Overall | 0.594" (15.10mm) |
| Between Board Height | 0.311" (7.90mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MSPS |